Главная » Статьи » Полезные статьи

Чи варто носити ортопедичне взуття ?

 

Щоб це було не мрією - Красиве взуття на підборах, а щоденною дійсністю, треба з дитячих років носити виключно «правильне» взуття.

З першого кроку малюка його взуття, повинно володіти рядом обов'язкових якостей.

Слід пам'ятати, що між профілактичним і справжнім ортопедичним взуттям, яке призначене для корекції існуючих порушень, є відмінності.

1 Профілактичне взуття

2 Спеціальне ортопедичне взуття

3 Де купити

профілактичне взуття

Взуття для профілактики має низку особливостей, які дозволяють використовувати її не тільки для запобігання, а й для корекції патологічних змін на початкових стадіях. Ортопедичне взуття використовують на різних стадіях :

 

• Для запобігання розвитку та корекції I ступеня плоскостопості поперечного та поздовжнього;

• При формуванні вальгусной постанови п'яти і Х-образної постановки ніг;

• При лікуванні порушень рухової функції, які можуть бути як вродженими, так і набутими в результаті травм і захворювань нервової системи;

• Для формування правильної ходи

 

Властивості  ортопедичного взуття :

«Правильні» черевички з елементами ортопедичного взуття, які рекомендується носити постійно, мають такі властивості:

• Широкий, об'ємний носок, який забезпечує свободу для пальців. При виборі туфель, слід пам'ятати, що свобода руху не означає, що нога повинна бовтатися в черевику. Свобода в даному випадку, передбачає, що пальці не будуть наїжджати один на інший, і ними можна вільно поворухнути. Таке розташування запобігає наявність потертостей і мозолів;

• Жорсткий задник, що фіксує ногу в стабільному положенні і запобігає можливість вивиху. Висота задника залежить від ступеня розвитку патології. Для попередження порушень досить низького жорсткого задника, для корекції вже існуючих змін, задник повинен бути жорстким і досить високим.

Ступінь жорсткості визначити легко - при стисненні задника із зовнішнього боку на поверхні не повинно залишатися вм'ятин. Якщо задник змінює форму, значить він недостатньо жорсткий.

 Шматок шкіри, з якого виготовлена внутрішня частина задника, повинна бути цільною, щоб шви і рядки не натирали шкіру;

• Каблук Томаса, який відрізняється від звичайного спеціальною формою. Його внутрішня частина довша, ніж зовнішня, що дозволяє правильно перерозподілити навантаження на стопу і запобігти її завалювання всередину. Така форма каблука призначена для підтримки п'яти і середньої частини стопи. Висота каблука в різних частинах незначно відрізняється, що забезпечує правильний розподіл тиску ваги і підвищених навантажень. Амортизатор, який передбачений в підборах Томаса, пом'якшує ударне навантаження, що збільшується, коли дитина ходить по нерівній поверхні;

• Підошва повинна бути гнучкою і при цьому досить жорсткою. При правильному підборі черевик, підошва повинна згинатися в області носка, для цього треба докласти певне зусилля. Якщо підошва буде занадто жорсткою, це сприятиме розвитку плоскостопості, занадто м'яка підошва може стати причиною вивихів, розтягнень і інших травм.

• Анатомічна устілка з супінатором. У «правильному» дитячому взутті супінатором є потовщення із внутрішнього краю. М'яка подушечка бере участь в перерозподілі навантаження, зниження тиску на внутрішній звід і запобігання завалювання стопи всередину;

• Для закріплення черевичка на нозі краще використовувати застібки типу «Velcro». Їх легко застібати і розстібати, з цим завданням може впоратися навіть дитина. Дозволяють щільно зафіксувати ніжку, забезпечивши її стабільність;

• Особливу увагу слід звернути на матеріал, з якого виготовлено взуття. Це повинні бути тільки натуральні матеріали - шкіра, замша, вельвет, Внутрішня поверхня повинна бути виготовлена з натуральної шкіри, для того щоб нога дихала. Тільки в такому випадку, нога не буде потіти, ковзати, що не будуть утворюватися потертості і почервоніння. За натуральними поверхнями черевичків легко доглядати - шкіряні поверхні можна протерти спеціальним кремом або касторовою олією, внутрішню поверхню - вологою серветкою, а замшеві і тканинні поверхні можна почистити щіткою.

Спеціальне ортопедичне взуття

При серйозних порушеннях у розвитку може знадобитися корекція стопи з використанням спеціального ортопедичного взуття. Таке взуття виготовляється за призначенням ортопеда за індивідуальним замовленням з урахуванням виду патології і ступеня її розвитку. Таке взуття використовується при серйозних порушеннях, в звичайних торгових точках її не буває.

Де купити

Дитяче ортопедичне взуття від вітчизняних і зарубіжних виробників представлена на сайті http://www.orthoportal.com.ua/shop/ortopedicheskaja-obuv/malchik/osen-1, де можна вибрати моделі для будь-якого сезону року, відкриті і закриті, різні розміри. Це сучасні елегантні моделі, в яких дитина буде відчувати себе не тільки зручно. Таке взуття сподобаються навіть найвибагливішим модникам і модницям .

На сайті представлені моделі Orthobe (Україна), які можна носити для профілактики і корекції порушень - плоско-вальгусної деформації, плоскостопості, клишоногості, а також рекомендується для малюків з різними формами ДЦП. Ці моделі мають властивості ортопедичного взуття і відрізняються оригінальним авторським дизайном.

23.02.2018 | Автор: Сергій E
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Корзина
Ваша корзина пуста

Навигация
Как купить?
Страница